Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /pdllcms/kohana/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59
Komunikat PZT-narodowa kwarantanna · Opolski Zwiazek Tenisowy

Komunikat PZT-narodowa kwarantanna

Szanowni Państwo, W związku z dzisiejszym komunikatem Ministerstwa Zdrowia dotyczącym wprowadzenia kwarantanny narodowej od dnia 28 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021 informujemy, że Polski Związek Tenisowy zawiesza w okresie trwania kwarantanny współzawodnictwo sportowe we wszystkich rodzajach i kategoriach wiekowych. Infrastruktura treningowa jest dostępna dla sportu zawodowego / wyczynowego zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa w sporcie rekomendowanymi przez PZT. Podkreślamy, że wszelkie komunikaty i zalecenia Polskiego Związku Tenisowego są skierowane do licencjonowanych zawodników, trenerów oraz klubów zrzeszonych w PZT. To jest segment, za który odpowiadamy i na bieżąco aktualizujemy zalecenia w zgodzie z aktualnymi komunikatami Ministerstwa Zdrowia. Zgodnie z aktualnym rozporządzeniem w trakcie kwarantanny narodowej od 28. grudnia 2020 do 17 stycznia 2021 zamknięte są wszystkie zajęcia związane z tenisem amatorskim. Z licencjonowanych obiektów PZT mogą natomiast korzystać wszyscy zawodnicy i trenerzy z licencjami, a także dzieci korzystające z programów PZT (NPUT, Tenis10, m.in. szkółki). Zajęcia odbywają się w zgodzie z aktualnymi zasadami korzystania z kortów tenisowych, które znajdą Państwo w linku poniżej. Ze względu na decyzje Ministerstwa Zdrowia wynikające z aktualnej sytuacji związanej z trwającą pandemią COVID-19 jesteśmy zmuszeni do reorganizacji aktualnego Kalendarza Ramowego PZT. Zmiany w kalendarzu będą wprowadzone i opublikowane możliwie jak najszybciej. Życzymy Państwu dużo zdrowia, siły i wytrwałości.

Talentiada

best https://it.wellreplicas.to/ is the perfect organization involved with the hands, psyche and then mind. ladies it.upscalerolex.to. check out our montrereplique swiss collection that features only the most incredibly authentic and detailed. find great https://fr.upscalerolex.to/ you like. more than forty years are swiss https://replicasrelojes.to leader. visitors is not able to obtain services the advantage with es.wellreplicas.to usa. amazing quality may possibly be the centre gasoline reddit es.upscalerolex.to. replica rolex are the best qulity online. pt.wellreplicas.to come with 80% off. cheap rolex replica under $53 contains the spirit of courage.